תמלול ראיונות נדרש לעיתים כאשר מראיינים אישים חשובים בתוכניות הטלויזיה, על מנת להפיק כתוביות עלינו ראשית לתמלל את הנאמר בכתבה בצורה ברורה. אודיו טייפ מעניקה שירותי תמלול באופן מקצועי ומהיר כולל תזמון דקות עבור הפקת כתוביות מדוייקת. 

תמלול ראיונות לתקשורת

תמלול ראיונות לתקשורת הינה פעולה המצריכה זריזות ודיוק, כמו כן יש לתמלל בצורה נכונה ומהימנה למקור על מנת שתהיה תאימות בין הנאמר בעל פה ולנראה בכתב על המסך. כמובן שגם במקרים של ראיונות היוצאים לדפוס בעיתונים השונים דורשים עבודת תמלול טרם פרסומם לציבור, מראיינים רבים נערים במכשיר הקלטה על מנת לקיים את הראיון ולאחר מכן מתמללים את הנאמר ומפיקים את הכתבה. באודיו טייפ תוכלו לקבל שירותי תמלול מקצועיים ומהירים ברמת דיוק גבוהה.

תמלול ראיונות אקדמיים 

סטודנטים רבים העומלים על עבודת הדוקטוקרט או התזה שלהם לעיתים רבות מראיינים אנשים עבור תחקיר והפקת מסקנות לעבודתם. ההקלטה מאפשרת להם ולמרואיין לדבר בצורה חופשית ללא הפסקות כדי לכתוב או לסכם את דברם, במקרים כאלו הם יצטרכו הסטודנטים לתמלל את הראיון גם על גבי נייר ממנו יוכלו לקרוא ולהסיק את מסקנותיהם. אנו באודיו טייפ מבינים שעבודת התמלול דורשת מיומנות וזמן רב לכן אנו מציעים שירותי תמלול מסוג זה עבור סטודנטים במחירים נוחים. תמלול ראיונות רלוונטי גם במקרה של מחקרים אקדמיים בהם החוקר מראיין נבדקים ועליו לשכלל את המידע בצורה ברורה לכן עליו גם לתמלל את הראיונות בצורה כזו שתיתן לו מידע מדויק לגבי תשובות מרואיינים. 

תמלולים ביוגרפיים

אנשים רבים אשר עברו חיים בעל סיפור מרתק לעיתים מעוניינים להעלות הכתב את סיפור חייהם, רבים מהם נעזרים בהקלטה כך שהם מקליטים את עצמם מדברים באופן רציף ולאחר מכן הם מעבירים את ההקלטה לתמלול והעלאה על הכתב, באודיו טייפ תוכלו לקבל יחס אישי, מקצועי , דיסקרטי הכולל בקרת איכות על התמלול, התקשרו עכשיו לייעוץ ללא התחייבות. 074-7360212

תמלול שיחות

תמלול שיחות טלפון אשר הוקלטו במכשיר הנייד לצורך חקירות או דיונים משפטיים.

תמלול משפטי

תמלול פרוטוקולים ודיונים משפטיים בבית המשפט או בפגישות בוררות, וועדות חקירה ועוד.

תמלול אקדמי

תמלול לסטודנטים ומרצים, תמלול עבור עבודות תזה ומחקרים, ראיונות אקדמיים ועוד.

תמלול הרצאות

תמלול הרצאות

תמלול הרצאות שונות בתחומי ידע שונים עבור סרטוני מידע באינטרנט והפקת כתוביות בהתאם.

תמלול ראיונות

תמלול ראיונות

תמלול ראויונות עבור כתבים לכתבות עיתון, כתבות אינטרנטיות וכתוביות.

תמלול בשפות שונות

אודיו טייפ מספקים גם שרותי תמלול/תרגום בשפות שונות לפי דרישה. ניתן לקבל גם אישור נוטריון.

תמלול לתעשית המדיה

תמלול פודקסטים ותוכניות טלויזיה, תמלול עבור אתרי אינטרנט ותוכניות רדיו ברשת.

תמלול עסקי ופננסי

תמלול ישיבות וועדות דרקטוריון, תמלו עבור פגישות עסקיות וסיכומי שנה פיננסים.