תמלול משפטי הינו בעל חשיבות גבוה מאוד, תמלול משפטי הינו תמלול אשר ניתן להשתמש בו כראיה ממשית בבית המשפט. כאשר מבצעים תמלול משפטי חשוב מאוד לגשת לבעל מקצוע בעל ניסיון בתמלול משפטי, על מנת שהתמלול לא יפסל חלילה כתוצאה מתמלול לקוי.

תמלול משפטי מקצועי לפי דרישת בית המשפט

אנו באודיו טייפ מתמחים בתמלול משפטי וכן נותנים חוות דעת והצהרת מתמלל לבית המשפט על התמלול שבוצע. עבודת התמלול הינה עבודה הדורשת מיומנות, כתיבה מהירה וללא שגיאות על מנת שהקורא יוכל להבין את רוח הדברים שנאמרו בשיחה בצורה ברורה.

חל איסור להוסיף טקסט שאיננו מבינים מתוך ההקלטה, במקרים בהם ההקלטה לא ברורה על המתמלל לכתוב שהשמע אינו ברור. במידה והומצא טקסט ההקלטה עלולה להיפסל ובית המשפט עלול לא לקבל את התמלול כראיה.

תמלול ראיונות

תמלול ראיונות

תמלול ראויונות עבור כתבים לכתבות עיתון, כתבות אינטרנטיות וכתוביות.

תמלול בשפות שונות

אודיו טייפ מספקים גם שרותי תמלול/תרגום בשפות שונות לפי דרישה. ניתן לקבל גם אישור נוטריון.

תמלול לתעשית המדיה

תמלול פודקסטים ותוכניות טלויזיה, תמלול עבור אתרי אינטרנט ותוכניות רדיו ברשת.

תמלול עסקי ופננסי

תמלול ישיבות וועדות דרקטוריון, תמלו עבור פגישות עסקיות וסיכומי שנה פיננסים.

אילו סוגי תמלול משפטי אנו מבצעים ?

• תמלול פגישות גישור
• תמלול חקירות במקום העבודה
• תמלול חקירות משטרה
• תמלול חקירות ביטוח
• תמלול דיון בבית המשפט

שירותי תמלול לחברות ועסקים

חברות רבות נעזרות בשירותי תמלול מסוגים שונים על מנת לתמלל ישיבות הנהלה ודירקטוריון, שיחות חשובות עם משקיעים ואפילו ראיונות עבודה, שירותי תמלול מקצועי הינם דבר בעל ערך גם ברמה המשפטית וגם ברמת שימור המידע בחברה.אנו באודיו טייפ נעזרים במתמללים מקצועיים בעלי ניסיון בעולם התמלול. 

תמלול מקצועי לפרטיים

גם אנשים פרטיים משתמשים בשירותי תמלול עבור מגוון רחב של מצבים, התמלול לבית משפט הינו התמלול הרווח והשכיח ביותר הן במגזר הפרטי והן במגזר העיסקי. הסיבה לכך נעוצה במשמעות התמלול עבור הלקוח, לררוב תמלולים מסוג זה הינם תמלולים שיכולים להטיל את הכף בבית המשפט. הן בתחום של משפטים של משמורת בין בני זוג, הן בתחום הסלולר או כל חברה אחרת שאיתה אנו מנהלים משא ומתן.

תמלול משפטי דחוף

באודיו טייפ אנו מבינים שלעיתים ישנו צורך בתמלול בעל דחיפות גבוהה במיוחד כאשר מדובר בתמלול משפטי העלול לשמש כראיה בבית המשפט, על כן אנו נותנים שירות גם לתמלולים מהיום למחר ותמלולים דחופים. פנו אלינו כבר עכשיו לקבלת הצעת מחיר.

צרו קשר 074-7360212