תמלול כתוביות או הפקת כתוביות בשמו הנרדף מאפשר לכם להכניס כתוביות לסרטונים שלכם בצורה פשוטה ומהירה, איך עושים את זה? שולחים אלינו את קובץ הווידאו שלכם ואנו מכינים לכם קובץ כתוביות מיוחד ששמו קובץ SRT. פורמט מסוג קובץ זה מאפשר לכם להטמיע את הכתוביות בסרטונים שלכם, אז מה אפשר לעשות אם אינכם יודעים איך מבצעים את ההטמעה? גם לזה יש לנו פתרון מושלם, מעבר לתמלול כתוביות והכנת קובץ SRT אנו מאפשרים ליהנות גם בשירות הטמעת כתוביות בסרטונים שלכם. במקרה זה כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט לשלוח לנו את קובץ הווידאו שלכם ומשם אנו נדאג להכל.

לקבלת הצעת מחיר לתמלול כתוביות התקשרו: 074-7360212 או שלחו מייל לכתובת [email protected]

הפקת כתוביות והטמעת כתוביות

מדוע חשוב שיהיו כתוביות בסרטון שלכם?

כיום כמעט כ לסרטון שתצפו ברשת יהיה עם כתוביות וכמובן שיש לזה סיבה, אנו פוגשים כל כך הרבה מידע במהלך השיטוט שלנו ברשת, רשתות חברתיות ויוטיוב, כדי למשוך את תשומת לב הלקוח עלינו להנגיש לו את המוצר שלנו בכל דרך אפשרית, כתוביות מאפשרות ללקוח שלהם לקבל את המידע שלכם גם אינו יכול לשמוע את הסרטון, לדוגמה אם הוא ממתין בתור למקום כלשהו או שאינו מעוניין להפריע לסובבים אותו עם רעשי רקע. לכן כתוביות הן הפתרון האולטימטיבי עבורכם. 

תמלול כתוביות עבור קורסים

לא ניתן שלא להבחין בכך שעולם הקורסים הדיגיטליים התפתח רבות בשנים האחרונות, קורסים מכל התחומים לקהלים שונים ומגוונים, כיום הרבה מיוצרי התוכן של הקורסים מבינים את המשמעות של הכתוביות ועל כן מתעקשים לתמלל את הקורסים שלהם ולהטמיע כתוביות לנוחיותם של הרוכשים. אנו נשמח לסייע בביצוע הטמעת הכתוביות בסרטונים שלכם כדי  שתקפיצו את איכות הסרטונים שלכם שלב אחד קדימה.

לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות התקשרו אלינו: 074-7360212 או שלחו מייל לכתובת [email protected]