פעמים רבות אנו נדרשים לתרגם את הנאמר בסרטים ובסרטונים לשפה זרה שכן דבר זה נפוץ מאוד לצורך הנגשת מידע לקהל רחב יותר הדובר שפות שונות, על כן יש ברשותנו צוות מתרגמים מקצועי בשפות שונות הנותן מענה מקצועי, מהיר ואיכותי לצורך תרגום כתוביות לסרטון שלכם. 

לקבלת הצעת מחיר לתרגום כתוביות התקשר: 074-7360212 או שלח מייל לכתובת [email protected]

הפקת כתוביות והטמעת כתוביות

שירות הטמעת כתוביות ותרגום לסרטונים

בנוסף לתרגום כתוביות אנו מעניקים גם שירות הטמעת כתוביות כדי שלכם יהיה קל ופשוט ככל הניתן, איך עושים זאת בדיוק? בקלות, פשוט שלחו אלינו את קובץ הווידאו שלכם ציינו את השפה אליה תרצו לתרגם את הסרטון ואנו נתמלל, נתרגם ונטמיע את הכתוביות בסרטון שלכם ואחרי מספר ימים תקבלו סרטון מוגמר עם תרגום וכתוביות מתוזמנות הצורה מושלמת.  טרם הטמעת הכתוביות אנו נוהגים לשלוח ללקוחות שלנו את קובץ ה-SRT על מנת שיוכלו להוסיף את המושגים שמותאמים לעסק שלהם. לאחר האישור אנו מטמיעים את הכתוביות. 

שירותי תרגום והפקת כתוביות

לאודיו טייפ צוות מתרגמים מובחר בעל ניסיון של שנים בתרגום לשפות זרות, אנו מציעים גם שירותי לוקליזציה על מנת שהתרגום יהיה תואם את אופן ההתבטאות בשפה הנדרשת לתרגום. אנו דוגלים בלאפשר ללקוחות שלנו מרווח נשימה ורגיעה בתהליך התרגום, כל עבודת התרגום וניהול הפרוייקט יתבצע על ידנו בצורה המהירה והמקצועית ביותר.

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות

לקבלת הצעת מחיר לתרגום כתוביות התקשרו: 074-7360212 או שלחו מייל לכתובת [email protected]