תמלול שיחות

בעידן המדיה של ימנו תמלול שיחות יכול לגבות אותך כהוכחה בבית משפט. כיון כל אחד מאיתנו יכול להיות מוקלט וכל שיחה שאנו מבצעים יכולה להיות מוקלטת ולהוות ראיה ממשית בבית המשפט. על כן הרבה פעמים עולה הצורך לבצע תמלול מקצועי להקלטת שיחות.

תמלול שיחות לרוב כולל שני אנשים לעיתים גם יותר במידה ומדובר בוועידה, לתמלול יש חוקים שונים בהן הוא אמור להיכתב כמו מספור השורות, כתיבת הדוברים, זמן ההקלטה ועוד. כמובן שתמלול ראוי צריך להתבצע על ידי אדם שאינו מכיר את הצדדים ואין לו ניגוד אינטרסם כזה או אחר לאחד מהצדדים.

אילו תמלולי שיחות קבילים בבית המשפט?

על מנת שתמלול שיחה יהיה קביל בבית משפט חשוב לוודא שלפחות את מהצדדים המשתתפים בשיחה מודע להקלטה כלומר הקלטה של שני אנשים משוחחים ללא ידיעתם אסורה ואינה קבילה בבית משפט. על כן אם המקליט בעצמו משתתף בשיחה אין בעיה להשתמש בתמלול שיחה זו כראיה בבית משפט.

תמלול ראיונות

תמלול ראיונות

תמלול ראויונות עבור כתבים לכתבות עיתון, כתבות אינטרנטיות וכתוביות.

תמלול בשפות שונות

אודיו טייפ מספקים גם שרותי תמלול/תרגום בשפות שונות לפי דרישה. ניתן לקבל גם אישור נוטריון.

תמלול לתעשית המדיה

תמלול פודקסטים ותוכניות טלויזיה, תמלול עבור אתרי אינטרנט ותוכניות רדיו ברשת.

תמלול עסקי ופננסי

תמלול ישיבות וועדות דרקטוריון, תמלו עבור פגישות עסקיות וסיכומי שנה פיננסים.

תמלול שיחות באיכות גבוה

תמלול הקלטות על פניו נשמע כמו דבר די פשוט, אך למעשה מדובר בתהליך ארוך יותר ממה שנראה לנו וישנם קשיים שונים המתלווים לתהליך התמלול. אנשים רבים פשוט "בולעים" מילים דבר אשר מקשה על תמלול רציף וברור, לעיתים יש צורך להאזין לאותו הקטע מספר פעמים על מנת להבין בברור מה נאמר בשיחה. במקרים מסוימים השיחה סובבת סביב נושאים מקצועיים ומונחים שהמתמלל לא מכיר על כן עליו לבצע בדיקה כיצד נכון לרשום את המונחים ולהבינם.

תמלול שיחה הרבה יותר ממילים 

לתמלל שיחה בין שני אנשים מצריך יותר מלכתוב את המילים, כאשר מתמללים כראוי אנו מעוניינים להעביר גם את רוח הדברים בשיחה. פסיקים נקודות וסימני קריאה בהחלט יכולים לשנות את רוח הדברים הנאמרים בתמלול. אנו מעבירים למעשה את כוונת הדוברים בצורה ברורה יותר על הכתב. על כן חשוב שהמתמלל יהיה בעל נסיון ומקצועי בתחומו. 

תמלול מהיר וללא פשרות

לעיתים יש צורך בתמלול מהיר מהיום למחר על מנת לספק ראיות  מהירות לבית המשפט, לעיתים השיחות מגיעות ממש שעות אחדות לפני הדיון בבית המשפט, אודיו טייפ מספקים שירותי תמלול שירותי תמלול דחוף גם תוך שעות ספורות. תמלול שיחות יכול להיות גם תמלול רפואי בין רופא למטופל או תמלול שיחות עסקיות בין אנשי עסקים.

פנו כבר עכשיו לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות!

 074-7360212