אודיו טייפ מספקת שירותי תרגום לעסקים ולפרטיים שירותי התרגום המקצועי שלנו פונים לקהל רחב החל מתרגום משפטי, תרגום טכני, תרגום רפואי ועוד. לאודיו טייפ נבחרת מתרגמים מקצועיים לכל השפות בעלי נסיון רב בתרגום בתחומים שונים.

תרגום יכול להוות גורם קריטי בקבלת החלטות והבנה של מסמכים שונים, כך למשל מי שצריך תרגום משפטי כדאי שיפנה לאדם המביר את הסמנטיקה והביטויים הקשורים לעולם המשפט. כך גם במקרה של הפעלת מכונות שונות, מאמרים לימודיים וכדומה.

אלו שירותי תרגום אנו מציעים ?

אנו עוסקים במגוון רחב של תחומי תרגום:

שירותי תרגום לעסקים

חברות רבות משתמשות בשירותי תרגום עבור תרגום של מסמכים שונים לדוגמא חברות בניה זקוקות לעיתים לתרגום של תוכניות בניה עבור הגשת מכרז בחו"ל. חברות הייטק זקוקות לתרגום של אפליקציות או מסמכים משפטיים שונים, בתי חולים זקוקים לתרגום של מכונות הפעלה שונות או תרגום סימולטני לצורך אקרדטציות.

עולם התרגום מתפרס להמון כיוונים והיכולת של שירות תרגום איכותי נמדד האם למתרגם יש את השפה המתאימה והידע המתאים לצורך תרגום של טקסט בתחום מקצועי. אנו באודיו טייפ מעניקים שירותי תרגום לעסקים וחברות בתחומים רבים ומגוונים תוך התאמה מדוייקת לתחום התרגום.  

שירותי תרגום לפרטיים

גם אנשים פרטיים זקוקים לתרגומים שונים, לדוגמא: לצורך הקרה בתעודה מחו"ל או טבלת ציונים יש צורך בתרגום מקצועי ואישור נוטריוני. כמו כן סטודנטים רבים זקוקים לתרגום של מאמרים מדעיים או מקצועיים על מנת להכין עבודות ולהתכונן לבחינות.

כמובן שלעיתים יש צורך בתרגום משפטי עבור צוואות וירושות. אנו באודיו טייפ נותנים מענה לכל נושאים אלו ויותר.

בחירת המתרגמים שלנו לתרגום מקצועי ואיכותי

אנו מאודיו טייפ מקפידים בבחירת המתרגמים המתאימים ביותר עבור סוג התרגום שלך, לכל אחד מהמתרגמים ניסיון שונה בתחומים שונים על כן הבחירה במתרגם המתאים הינה קריטית. על מנת להתאים את המושגים בטקסט למושגים המקבילים בשפה הנדרשת. אנו מקפידים שהמתרגמים שלנו יהיו דוברי שפת אם בשפה אליה הם מתרגמים על מנת לספק תרגום ברמה הגבוהה ביותר.

תרגום רפואי

תרגום רפואי בידי רופאים דוברי השפה, כי בבריאות לא לוקחים סיכונים!

תרגום אתרים

תרגום אתרים

תרגום מלל לאתרים, תדמיתיים או מכירתיים לכל השפות.

תרגום טכני

תרגום טכני

תרגום עבור מכונות, חברות בנייה, מפרט טכני, חוברות הפעלה ועוד.

legal translation

תרגום משפטי

תרגום הסכמים וחוזים, תרגום נוטריוני, תרגום צוואות וירושות.

תרגום מסמכים

תרגום מסמכים שונים,תעודות, מסמכי בנק ומסמכים שונים.

תרגום שיווקי

תרגום שיווקי

תרגום שיווקי לחברות עבור ברושורים, פרסומות וכודמה.