לקבלת הצעת מחיר לתרגום מגרמנית לעברית התקשרו: 074-7360212

ביצוע תרגום מגרמנית לעברית מתבצע עבור עסקים לתרגום חוזים והסכמים שונים או עבור מטרות אישיות כדוגמת תרגום יומנים מתקופת השואה מגרמנית לעברית. בשנים האחרונות ניתן לראות מגמה של צורך בתרגום מסוג זה על ידי ילדיהם ונכדיהם של ניצולי השואה על מנת להעמיק את הידע וההכרה בחיי היומיום של משפחותיהם בתקופת השואה. לעיתים היומנים ישנים וכתב היד לא הכרח ברור על כן נדרשת יכולת הבנה מעמיקה של השפה הגרמנית, אנו נעשה כל שניתן על מנת לתרגם את הטקסט הנכתב בצורה בטובה ביותר.

תמחור תרגום מגרמנית לעברית 

אנו מתמחרים את התרגומים שלנו לפי יחדיות של 250 מילים כל יחידה של 250 מתומחרת בעלות שונה בהתאם תחום התרגום, השפה ואיכות המלל הכתוב. באודיו טייפ תוכלו לקבל הצעה אטרקטיבית לתרגום שלכם ברמה הגבוהה ביותר. 

תרגום מסמכים מגרמנית לעברית 

לעיתים רבות אנו מקבלים פניות לתרגום חוזי נדל”ן עבור בתים ומגרשים ברחבי גרמניה, צוות המתרגמים המנוסים שלנו יתרגם את ההסכמים לעברית מגרמנית ולהיפך לפי הצורך. כמו כן השוק העיסקי בין גרמניה לישראל גם כן בתנופה ולרוב יש צורך בתרגום של להסכמים אך גם תכתובות אימיילים על בסיס קבוע. לעיתים רבות האוכלוסיה בגרמניה לא קוראת או כותבת בשפה האנגלית בצורה שוטפת דבר המצריך התכתבויות במיילים לצורך תיאום והבנת הצדדים.

תרגום מעברית לגרמנית

אנו מתרגמים מגרמנית לעברית אך גם מבצעים תרגום מעברית לגרמנית לצורך שמירת יחסי העבודה בין אנשי העסקים בארצות השונות, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית!