תרגום אתרים - לתרגם אצל המקצוענים!

בעידן שבו אתר האינטרנט שלך הוא כרטיס הביקור שלך חשוב להגיש אותו לכמה שיותר אנשים בעיקר בתחומים בהם הלקוחות שלך נמצאים גם בחו"ל כמו אתרים הקשורים לחופשות, סטארטאפים, תוכנה, נדל"ן ועוד. כיום עסקים רבים חוצים יבשות והופכים גלובלים מיום ליום בזכות הקידמה הטכנולוגית. חלק בלתי נפרד מהנראות שלך באתר והיכולת שלך להגיע ללקוחות בחו"ל היא על ידי תרגום האתר שלך לשפות זרות, כך שכל אחד בעולם יוכל להרגיש רצוי באתרך ולהבין מהם השירותים אותם אתה מעניק וכיצד אפשר לתקשר איתך בצורה המיטבית ביותר.
כמובן שהתוצאה של תרגום אתרים ברור מאוד בנושא זה, ככל שהנגישות לאתרך תהיה גבוהה יותר כך תוכל להגדיל את מחזור המכירות שלך ולפתח את עסקך יותר ויותר. לכן עליך לפנות לתרגום מקצועי ואיכותי. אנו באודיו טייפ נתאים את המתרגם הנכון עבור תחום עיסוקך ולשפה הנדרשת עבורך.

להצעת מחיר לתרגום אתרים ללא התחייבות התקשרו : 074-7360212 או לחץ כאן להשארת פרטים.

תרגום אתרים באינטרנט רק עם מקצוענים!

אם העסק שלך הינו מוצר אשר ברצונך לייצא לחו"ל או שברשותך שירות המתאים גם לארצות נוספות אין ספק שהדבר הנכון עבורך הוא לבצע תרגום אתרים מקצועי ולתרגם את האתר שלך למספר שפות אשר יאפשרו לכמה שיותר אנשים לגשת אליך, כמובן שהשפה העיקרית שכמעט כולם מתרגמים את אתרם לשפה האנגלית, אך בהחלט רצוי לתרגם גם לספרדית וצרפתית ששתיהן שפות מדוברות מאוד ברחבי העולם.

תרגום אתר ודפי נחיתה לקמפיינים

כמו תרגום אתר גם דף נחיתה זקוק לעיתים לתרגום במידה ותרצו להנגיש את השירות שלכם ללקוחות נוספים. תרגום דפי נחיתה דומה כמובן לתרגום אתרים באופן הביצוע, על ידי התאמה נכונה של המתרגם תוכלו להיות רגועים שהלקוחות שלכם מבינים את השירות ואת העסק שלכם.

תרגום אתרי אינטרנט לכל שפה

אנו באודיו טייפ יכולים לבצע תרגום אתרים מקצועי ולתרגם את אתרכם לכל שפה ומכל שפה שתבחרו, צוות המתרגמים שלנו מורכב ממתרגמים מקצועיים ומנוסים אשר יוכלו לתת מענה מדוייק לתרגום אתר האינטרנט שלכם או דף הנחיתה.

תרגום תוכנות אינטרנטיות

לעיתים עולה הצורך לתרגם גם ממשקים פנים ארגוניים אשר פועלים און ליין ברחבי העולם, התאמה זו נקראת תרגום ולוקליזציה עבור התוכנה כך שתותאם לתרבות ולסלנג המקובל בכל ארץ תרגום אתרים מסוג זה מצריך ידע באופן התנהגות הקורא והתרבות המקובלת.

תרגום עבור קמפיינים אינטרנטים

הרבה פעמים פונים אלינו לקבלת תרגום עבור מודעות של גוגל אשר מוקצבות במספר תווים, על כל יש צורך במתרגם שיוכל להעביר את המסר הנכון ולעמוד בדרישות אלו. אנו מתרגמים מודעות של גוגל, ברושורים, באנרים וסרטוני יוטיוב לכל השפות.

תרגום אתרים רק עם מומחים!

לכל אתר יש סגנון ותחום ייחודי לו על כן יש צורך לבחור בתרגם שהינו גם בעל שפה שיווקית וגם בעל ידע בתחום התרגום המבוקש, כך תוכלו להינות מתרגום איכותי באמת, אנו מתרגמים תרגום רפואי, תרגום טכני, תרגום משפטי, תרגום שיווקי ועוד ועוד.

להצעת מחיר לתרגום אתרים ללא התחייבות התקשר/י : 074-7360212 או לחץ כאן להשארת פרטים.

תמלול ראיונות

תמלול ראיונות

תמלול ראויונות עבור כתבים לכתבות עיתון, כתבות אינטרנטיות וכתוביות.

תמלול בשפות שונות

אודיו טייפ מספקים גם שרותי תמלול/תרגום בשפות שונות לפי דרישה. ניתן לקבל גם אישור נוטריון.

תמלול לתעשיית המדיה

תמלול פודקסטים ותוכניות טלויזיה, תמלול עבור אתרי אינטרנט ותוכניות רדיו ברשת.

תמלול עסקי ופננסי

תמלול ישיבות וועדות דרקטוריון, תמלו עבור פגישות עסקיות וסיכומי שנה פיננסים.