תמלול הרצאות זה בהחלט דבר שכל סטודנט היה מעדיף שיהיה לו. הרצאות לימודיות בהן אנו לקוחים חלק לעיתים ארוכות מאוד ולכן דורשות את כל יכולת הריכוז האפשרית שלנו. לכן על מנת שנוכל להקשיב בצורה טובה מספקת מבלי להתעסק בסיכום הדברים תוך כדי וככל הנראה גם לפספס הרבה בדרך רצוי פשוט להקליט את ההרצאה ולאחר מכן להעלותה על הכתב כלומר לתמלל. אנו באודיו טייפ נותנים לכם את השירות הזה במחירים נוחים לסטודנטים ולאוניברסיטאות. 

תמלול מסוג זה יכול לחסוך לכם זמן רב. כמובן שאפשר לחלק את עלות התמלול בין חברי הכיתה הרי הדבר ישמש את כולם ויועיל להם בוודאות. 

תמלול הרצאות מתי כדאי לעשות?

אם אתם אוניברסיטה או מכללה המבינה את החשיבות של שירותי תמלול ההרצאות עבור הסטודנטים שלכם והצלחתם בלימודים הגעת למקום הנכון. באודיו טייפ תקבלו את שירותי תמלול ההרצאות הטובים והמקצועיים בארץ. תמלול הרצאות הינו דבר הלוקח זמן אך יעילותו מהחלט משתמשת. ניתן לתמלל ואף לקבל שירות להפקת כתוביות עבור הרצאות וידאו אשר למעשה חוזרות על עצמן בכל סמסטר. 

תמלול הרצאה לסטודנטים

סטודנטים יקרים אל תתייאשו, אנו יודעים שהזמן שלכם מוגבל בין לימודים, מבחנים ועבודה לא נותר לכם זמן לשבת ולסכם או לתמלל את ההרצאות החשובות עליהן אתם הולכים להיבחן, לכן אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר לתמלל ההרצאה. 

תמלול שיחות

תמלול שיחות טלפון אשר הוקלטו במכשיר הנייד לצורך חקירות או דיונים משפטיים.

תמלול משפטי

תמלול פרוטוקולים ודיונים משפטיים בבית המשפט או בפגישות בוררות, וועדות חקירה ועוד.

תמלול אקדמי

תמלול לסטודנטים ומרצים, תמלול עבור עבודות תזה ומחקרים, ראיונות אקדמיים ועוד.