תמלול הקלטות הינו שם נרדף לשירותי תמלול, תמלול מבוצע לרוב מתוך קלטות או קבצי שמע שונים, כמו שיחות טלפון מוקלטות , הקלטות ממוחשבות או הקלטות אולפן עבור תוכניות רדיו. בכל המקרים התמלול יתבצע על ידי מתמלל מיומן אשר ידע לבצע את העבודה בצורה מקצועית ומהירה. תמלול הקלטות עלול לארוך זמן רב לאדם שאינו מיומן וכן ישנם כללים שונים לגבי דרך התמלול והגשת התמלול לגורמים שונים.

מהי מטרת תמלול הקלטות

תמלול מסוג זה מצריך מיומנות רבה, תהליך התמלול אורך זמן ומצריך ריכוז, הקשבה ודיוק מירביים על מנת להפיק תמלול איכותי ומקצועי. אנו באודיו טייפ מעניקים שירותי תמלול מן השורה הראשונה. תמלול הקלטה יכול לשמש לדברים רבים כגון: כראיה בבית המשפט, כפודאקסט עבור תוכניות שונות וכמובן תמלול הקלטות וקבצי וידאו שונים עבור תכוניות טלויזיה. השימוש השכיח ביותר לשירותי תמלול הינו תמלול הקלטה לבית משפט, לרוב בתמלולים מסוג זה יש לצרף הצהרת מתמלל לצורך אימות.

תמלול שיחות

תמלול שיחות טלפון אשר הוקלטו במכשיר הנייד לצורך חקירות או דיונים משפטיים.

תמלול משפטי

תמלול פרוטוקולים ודיונים משפטיים בבית המשפט או בפגישות בוררות, וועדות חקירה ועוד.

תמלול אקדמי

תמלול לסטודנטים ומרצים, תמלול עבור עבודות תזה ומחקרים, ראיונות אקדמיים ועוד.

תמלול הרצאות

תמלול הרצאות

תמלול הרצאות שונות בתחומי ידע שונים עבור סרטוני מידע באינטרנט והפקת כתוביות בהתאם.

מדוע לפנות לחברת תמלול ?

חברת תמלול מאפשרת לך לפנות זמן לדברים חשובים אחרים מאחר ותהליך התמלול מצריך מיומנות רבה הדבר עלול לגזול זמן רב ואף עלול להיות מתסכל עבור אדם ללא ניסיון, לכן אודיו טייפ מחזיקה מתמללים מנוסים ומקצועיים אשר יבצעו את העבודה על הצד הטוב ביותר. תהליך התמלול מצריך כללים מאוד מסויימים בעיקר כאשר מדובר בתמלול הקלטה לבית משפט או לענייניים משפטיים שונים, בנוסף בתחום זה יש פנות לגורם ניטרלי לביצוע תמלול מקצועי וקביל בבית משפט.

תמלול הקלטה לבית משפט

פעמים רבות תמלול הקלטה מכוון לתמלול לבית המשפט ולרוב ישמש כראיה היכולה להטיל את הכף לכאן או לכאן. בתמלול הקלטה לבית המשפט יש לצרף גם תצהיר מתמלל אשר בו המתמלל נותן את חוות דעתו ולמעשה מאשרר את התמלול אשר נעשה בצורה מדוייקת וללא שינויים בהקלטה חלילה, אנו באודיו טייפ מקפידים על תמלול נאמן למקור ואמין.

תמלול קבצים לכל מטרה

באודיו טייפ תוכלו למצוא את כל סוגי התמלולים תמלול קבצים לבית משפט (תמלול משפטי) , תמלול ישיבות, תמלול ראיונות, תמלול אקדמי והרצאות ועוד ועוד. צרו קשר עכשיו לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית.

צרו קשר 074-7360212