הפקת כתוביות

הפקת כתוביות לסרטון שלך במחיר המשתלם בישראל! מהיום לא צריך להתפשר

כחלק מהשירות שאנו מציעים ללקוחותינו, תוכלו ליהנות משירות הפקת כתוביות לסרטונים וסרטים בשפות שונות. כיום מדיית הווידאו והסרטונים ברחבי הרשת הינה בעלת משמעויות שיווקיות רבות הן ביוטיוב והן בפייסבוק ובכל רשת וידאו אחרת, על כן חשוב להנגיש את המידע שאתם מעוניינים להעביר ללקוחותיכם.

לקבלת הצעת המחיר המשתלמת בישראל להטמעת כתוביות

התקשר: 074-7360212 

או שלח מייל לכתובת [email protected]

הפקת כתוביות
הפקת כתוביות

בנוסף להטמעת כתוביות נשמח לספק לכם גם שירותי תמלול עבור הסרטונים בעברית וגם בשפות זרות, במידה ועליכם גם לתרגם את הסרטון לשפה אחרת תוכלו לקבל את השירות במלואו, אנו מתרגמים את הסרטונים והסרטים שלכם לכל השפות ולמעשה נותנים לכם מעטפת שלמה של שירותי טקסט ואודיו החל משלב התרגום, התמלול ועד הפקת הכתוביות. 

מה נדרש על מנת לבצע הפקת כתוביות תקינה?

הפקת כתוביות דורשת ידע טכני מקדים ויכולת תזמון הכתוביות בצורה נכונה ובזמן המתאים על מנת שהצופה יבין בצורה ברורה את הנאמר ואת המסר שאתם מעוניינים להעביר לו, אצלנו משתמשים בכלים המתקדמים ביותר על מנת להעניק לכם שירות מהיר ואיכותי ביותר, תהליך הפקת הכתוביות מצריך מיומנות רבה, ידע וניסיון רב על מנת לקבל תוצאה ברמה מיטבית. 

הפקת כתוביות והטמעת כתוביות

כיצד עובד תהליך הפקת כתוביות?

כאשר אנו מעוניינים להכניס כתוביות לסרט או סרטון שלנו הן אם הוא שיווקי או אינפורמטיבי יש ראשית לתרגם את הנאמר בסרטון לשפה אותם אנו מעוניינים להכניס לסרטון את התרגום צריך לבצע כך שהטקסט המקורי נמצא בעמודה אחת והתרגום בעמודה נוספת מול המקור ולצידם השניות בהן מדברים. לדוגמה משניה 0:00-0:05. כך יוכל מפיק הכתוביות להבין היכן בדיוק להכניס את הכתוביות.

חשוב לזכור המתמלל שממיר את השמע לטקסט חייב להיות דובר שפת האם של הנאמר, לעיתים ישנם אף תחומים מקצועיים כמו תחום הרפואה, משפט, הנדסה וכדומה הדורשים רקע מסויים על מנת להבין מושגים מסויימים.

על אף כל זאת רצוי להעביר לנו מושגים חשובים שתרצו שיכתבו בצורה מסויימת, שמות של אנשים וכדומה על מנת לקבל את התמלול הטוב ביותר עבור הכתוביות שלכם. 

לאחר שאנו מבצעים את עבודת התמלול והפקת הכתוביות אנו מבצעים הגהה חוזרת על הטקסט בנוסף לבדיקה של תזמון הכתוביות כך שלא תהיינה חפיפות זמנים בין הכתוביות.  

כיצד מתומחרת הטמעת הכתוביות?

התמחור של שירות הטמעת כתוביות מתבצע לפי מספר הדקות בסרטון איכות השמע ומספר הדוברים, במידה ויש צורך בשירותי תרגום או שירותי תמלול עבור הסרטון התמחור ישתנה בהתאם לשפה הנדרשת וזמן הסרטון. פנו אלינו עוד היום לקבלת הצעת מחיר.

ניתן להעביר לנו קבצים דרך ג'מבומייל למייל שלנו: [email protected]

תמלול שיחות

תמלול שיחות טלפון אשר הוקלטו במכשיר הנייד לצורך חקירות או דיונים משפטיים.

תמלול משפטי

תמלול פרוטוקולים ודיונים משפטיים בבית המשפט או בפגישות בוררות, וועדות חקירה ועוד.

תמלול אקדמי

תמלול לסטודנטים ומרצים, תמלול עבור עבודות תזה ומחקרים, ראיונות אקדמיים ועוד.

תמלול הרצאות

תמלול הרצאות

תמלול הרצאות שונות בתחומי ידע שונים עבור סרטוני מידע באינטרנט והפקת כתוביות בהתאם.