אודיו טייפ שרותי תרגום מתמחים בתרגום מקצועי למסמכים שונים. תרגום מסמכים מצריך מתרגמים מנוסים. תרגום זה נדרש במקרים שונים להוות גם כתרגום משפטי על כן על המתרגם להכיר את סוג המסמך ולדעת את שפת היעד והמונחים בצורה מדוייקת.

לעיתים נדרש תרגום מסמכים עבור פתיחת חשבונות בחו"ל וברוב המקרים דבר זה מצריך מהלקוח גם קבלת אישור נוטריוני על התרגום, כל זאת אודיו טייפ – שרותי תרגום מסוגלים להעניק לך.

תרגומים מסמכים לכל השפות ברמה בינלאומית

תרגום מסמכים מצריך ניסיון ומקצועיות לכן אנו מתחייבים ללקוחותינו לרמת תרגום גבוהה ואיכותית המתבצע ע"י המתרגמים המנוסים והמקצועיים שלנו, כדי שאתם תוכלו להיות רגועים שהפקדתם את התרגום שלכם במקום הטוב ביותר.

תרגום מסמכים לפי תחום

כל תרגום מסמכים דורש התמחות בהתאם לתחומו לדוגמה תרגום מסמך משפטי מצריך ידע משפטי ע"י עורך דין או משפטן, תרגום רפואי ידרוש לרוב רופא אשר גם בקיא במושגים הרפואיים וגם בעל שליטה בשפת היעד כשפת אם. כמובן שגם תרגום מסמכים טכניים חשוב ביותר ליצירת תרגום מדוייק ואמין ניתן לומר זאת גם על תרגום תוכנה, תרגום אתרים ועוד.

תרגום מסמכים הינו קריטי להמשך תהליכים שונים בין אם עסקיים ובין אם אישיים, על כן חשוב להפקיד את התרגום בידיו של מתרגם מנוסה ומוסמך בעל ידע מקצועי ויכולת תרגום גבוהה. אודיו טייפ שרותי תרגום שמים דגש רב על תרגום מסמכים מעבירים את המסמכים של פרויקטים גדולים ומורכבים בבקרת איכות על ידי מתרגם נוסף.

תמלול ראיונות

תמלול ראיונות

תמלול ראויונות עבור כתבים לכתבות עיתון, כתבות אינטרנטיות וכתוביות.

תמלול בשפות שונות

אודיו טייפ מספקים גם שרותי תמלול/תרגום בשפות שונות לפי דרישה. ניתן לקבל גם אישור נוטריון.

תמלול לתעשיית המדיה

תמלול פודקסטים ותוכניות טלויזיה, תמלול עבור אתרי אינטרנט ותוכניות רדיו ברשת.

תמלול עסקי ופננסי

תמלול ישיבות וועדות דרקטוריון, תמלו עבור פגישות עסקיות וסיכומי שנה פיננסים.

תרגום מסמך בראש שקט

אחד היתרונות הבולטים בפניה לחברת התרגומים אודיו טייפ היא הידיעה שיש מי שעומד באחורי התרגום ויכול לתת לך מענה בכל שאלה שמתעוררת ולהעניק לך ייעוץ מקצועי ואמין.

תרגום מסמך רפואי

תרגום רפואי המתבצע ע"י רופאים או מתמחים המכירים את התחום הרפואה ואת המונחים המקובלים בו, כל אחד בשפתו. למידע נוסף על תרגום רפואי לחצו כאן.

תרגום מסמך טכני

תרגום מקצועי לחוברות הפעלה טכניות, הוראות שימוש, תרגום הוראות הפעלה ומדריכים למשתמש ע"י מתרגמים טכניים המגיעים מעולם ההנדסה והטכנולוגיה. למידע נוסף על תרגום טכני לחצו.

תרגום מסמך משפטי

תרגום חוזים והסכמים עבור חתימת הסכם עם חברות בחו"ל, תרגום מסמכים משפטיים כראיה לבתי משפט, תרגום הסכמי מכירה וכל זאת על ידי מתרגמים משפטיים עו"ד ומשפטנים. למידע נוסף על תרגום משפטי לחצו כאן.

תרגום מסמך מדעי

תרגום מדעי איכותי המתבצע ע"י מתרגמים מתחום המדע, תרגום מחקרים חדשניים ותרגום מדעי של ספרי מדע ורפואה.

תרגום ספרים ועלונים תורניים

תרגום ספרים מתחומים שונים, תרגום תורני, תרגום בתחום הסיפורת והשירה תרגום ספרים היסטוריים, תרגום ביוגרפיה ועוד על ידי מתרגמים אשר תרגמו ספרים בביצוע מדוייק ובשיתוף פעולה צמוד עם הלקוח.

תרגום מאמרים אקדמיים

סטודנטים? נמצאים בתהליך כתיבת תזה? תרגום מאמרים אקדמיים הינו קריטי להצלחתכם בבחינה או בתזה. אנו מתרגמים מאמרים בתחומים שונים באופן איכותי ומקצועי.

תרגום מסמך סודי

תרגומים רבים דורשים רמת סודיות גבוה, אם יש לכם מסמך אישי הדורש תרגום אתם יכולים לסמוך עלינו לביצוע עבודה דיסקרטית ומקצועית.

אודיו טייפ חברת התרגום שלך!

אנו מציעים מגוון רחב של תחומי תרגום, תרגום מתחומים ומסוגים שונים  ומגוונים ולשפות רבות, עם ניסיון ומקצועיות ללא רבב. עם אודיו טייפ תרגומים אתם יכולים להיות רגועים שהפקדתם את התרגום שלכם בידיים הטובות ביותר.