תרגום תעודות

תרגום תעודות הינו דבר שכיח ומקובל ברחבי העולם על מנת לקבל אישורים שונים עבור לימודים, חשבונות בנק, ויזות וכדומה. גם אם לא חשבתם על תרגום מעולם כנראה שתתקלו בצורך הזה במהלך חייכם.

להצעת מחיר לתרגום תעודות התקשרו : 074-7360212 או לחץ כאן להשארת פרטים.

סוגי תרגום התעודות שאנו מבצעים 

אנו מתבקשים לתרגם סוגי תעודות שונים ורבים בתחומים שונים ובשפות מגוונות, לדוגמה : תרגום תעודת בגרות באנגלית, תרגום תארים, תרגום תעודות זהות, תרגום ויזות, תרגום תעודות נישואין, תרגום תעודות גירושין, תעודות יושר, תרגום רישום פלילי, אישור ניהול בנק, תעודות עסקים שונים, ועוד ועוד סוגים שונים של תעודות.

תרגום תעודות לכל השפות 

אנו מבצעים תרגום תעודות שונות לכל השפות ומקפידים להשאיר את הנראות קרובה ככל שניתן למקור, השפה הנפוצה לתרגום תעודות אלו היא בעיקר לשפה האנגלית שכן היא מדוברת בהרבה מקומות ברחבי העולם ויכולה לשמש למטרות שונות. אף על פי כן לעיתים הגורם הדורש את התרגום יבקש לקבל תרגום נאמן למקור בשפה המדוברת בארצו על כן אנו מבצעים גם תרגום לרוסית, צרפתית, איטלקית, גרמנית ובעצם לכל שפה שתחפץ.

אישור נוטריון עבור תרגום התעודה

ברוב הפעמים תרגום תעודות ידרוש מכם גם להוציא אימות נוטריון או אישור נוטריון עבור התרגום, אנו מספקים שירות משלים על מנת לחסוך לכם זמן וכסף, אישור הנוטריון מאמת את התרגום ואת המתרגם שאכן התרגום מכון ובוצע על ידי דובר השפה. האישור הנוטריוני נכתב בשתי שפות עברית ואנגלית כך שכל אחד אשר דובר את השפה יוכל להבין מה כתוב, כך מקובל ברחבי העולם ולרוב מתקבל בצרה חלקה. לעיתים נדירות תדרשו לספק תרגום נוטריון תוכלו לקרוא על כך בעמוד שלנו תרגום נוטריוני .

לקבלת הצעת  מחיר ללא התחייבות התקשר/י : 074-7360212 או לחץ כאן להשארת פרטים.