כאשר יש צורך בתרגום נוטריוני למעשה יש צורך בעו"ד אשר דובר שתי שפות ברמת שפת אם על מנת לתרגם מסמכים, תרגום נוטריוני הינו כפוף לתמחור של לשכת עורכי הדין ומשתנה בהתאם להיקף כמות המילים.

להצעת מחיר לתרגום נוטריוני התקשר : 074-7360212 או לחץ כאן להשארת פרטים.

תרגום עם אישור נוטריוני על התרגום

יש להבדיל בין הצורך בתרגום נוטריוני ובין הצורך באישור נוטריוני עבור התרגום- לרוב זהו האישור אותו אתם צריכים, אלו שני דברים שונים במהותם.

אישור נוטריוני על התרגום יכול לחסוך לכם כסף רב, למעשה אין העו"ד מתרגם את המסמכים אלא מתרגם מקצועי דובר השפה, לאחר התרגום המתרגם מצהיר בפני העו"ד שהתרגום נאמן למקור ושהוא אכן דובר השפה הנדרשת, לאחר מכן העו"ד מנפיק אישור נוטריוני עבור התרגום, לרוב אישור נוטריוני יספיק עבור דרישות שונות כמו אישור עבור בנקים בחו"ל, או עבור תעודות הנשלחות לבתי ספר בחו"ל וכדומה.

אנו תמיד ממליצים לברר בצורה יסודית מה הצורך האמיתי על מנת לחסוך בעלויות התרגום, כאמור אודיו טייפ שירותי תרגום מספקת שירותי תרגום ובנוסף מאפשרת לכם לקבל אישור נוטריוני על התרגום בתוספת תשלום מינימלית עבור השירות והנפקת האישור על ידי העו"ד.

תהליך הוצאת אישור נוטריוני עבור תרגום

למעשה התהליך עבורך, הלקוח הינו פשוט  למדי כל שעליך לעשות הוא לשלוח אלינו את הקבצים אותם תרצה לתרגם בתוספת הנחיות ברורות כמו איות של השמות באנגלית, השפה הנדרשת לתרגום וכו', לאחר מכן אנו נטפל בכל התהליך התרגום וההתנהלות מול העו"ד, 

לפני שליחת המסמכים לעו"ד אנו נעביר אליך את התרגום לאישור סופי ואימות לפני שליחה והנפקת האישור, בסיום התהליך נודיע לך שעליך לאסוף את האישור המקורי ממשרדו של העו"ד.

להצעת מחיר לתרגום נוטריוני התקשר : 074-7360212 או לחץ כאן להשארת פרטים.

תרגום רפואי

תרגום רפואי בידי רופאים דוברי השפה, כי בבריאות לא לוקחים סיכונים!

תרגום אתרים

תרגום אתרים

תרגום מלל לאתרים, תדמיתיים או מכירתיים לכל השפות.

תרגום טכני

תרגום טכני

תרגום עבור מכונות, חברות בנייה, מפרט טכני, חוברות הפעלה ועוד.

legal translation

תרגום משפטי

תרגום הסכמים וחוזים, תרגום נוטריוני, תרגום צוואות וירושות.

תרגום מסמכים

תרגום מסמכים שונים,תעודות, מסמכי בנק ומסמכים שונים.

תרגום שיווקי

תרגום שיווקי

תרגום שיווקי לחברות עבור ברושורים, פרסומות וכודמה.