תרגום מקצועי מעברית לאנגלית

תרגום מקצועי מעברית לאנגלית הינו דבר שכיח שכן השפה האנגלית היא השפה המדוברת ביותר בקרב בני האדם ברחבי העולם. אנו נדרשים לבצע תרגומים לאנגלית עבור תחומים שונים ומגוונים, על ידי המתרגמים המקצועיים שלנו אנו יכולים להבטיח תרגום איכותי ומדוייק ביותר.

תרגום מקצועי מאנגלית לעברית

תרגום מקצועי לכל שפה חייב להיות איכותי כזה שבו המתרגם בעל ניסיון, מקצועי ודובר השפהברמה גבוהה, על המתרגם לתרגם את הכתוב בצורה המהימנה ביותר לטקסט המקורי. 

תרגום מעברית לאנגלית עם אישור נוטריוני

צריכים לתרגם מסמך, תעודה או הסכם אבל גם צריכים אישור של עו"ד נוטריון שהתרגום אכן בוצע על ידי דובר השפה? באודיו טייפ תוכלו לקבל שירות כולל ומשלים עבור התרגום שלכם, אנו מבצעים את התרגום וגם את האימות הנוטריוני בשיתוף עם עורכי הדין שלנו. שלחו את המסמכים כעת ותוכלו לקבל הצעת מחיר עבור כל השירות הנדרש עבורכם.

להצעת מחיר לתרגום מקצועי מעברית לאנגלית הכולל גם אישור נוטריוני התקשר : 074-7360212 או לחץ כאן להשארת פרטים.

תרגום משפטי מעברית לאנגלית

תרגום משפטי מעברית לאנגלית הינו בעל משמעות גבוהה שכן עליו לשקף בצורה מדוייקת את הנאמר במסמך המקור, מתרגמים משפטיים הינם בעלי ידע מעמיק בתחומם ולרוב מתרגמים רק תרגומים משפטיים, תרגום חוזים, תרגום הסכמים,תרגום תקנון ותרגום צוואות. 

תרגום מסמכים מעברית לאנגלית 

תרגום מסמכים לאנגלית מתבצע עבור מסמכים שונים כמו תרגום לתעודות לידה, תרגום תעודות בגרות, תרגום מסמכים לבנק ועוד ועוד. אנו מקפידים לתרגם ולעצב את המסמך כך שיראה כמו המקור ככל שניתן. 

תרגום רפואי מעברית לאנגלית 

תרגום חוות דעת רפואיות, סיכומי ביקור של רופאים עבור טיפולים שונים בחו"ל, צוות המתרגמים שלנו הינם רופאים, רוקחים ומדענים אשר עוסקים בתחום הרפואה.