תרגום לספרדית

ספרדית הינה אחת מהשפות המדוברות ביותר בעולם! לשפה הספרדית יש ניבים שונים אך כולם דומים במהות. השפה הספרדית התפתחה מהשפה הלטינית הקדומה, יש ספרדית שמקורה בארץ ספרד וספרדית שמקורה באמריקה כמובן שיש גם את השפה הקטלנית שדומה מאוד אך שונה בהרבה משני הניבים הראשונים. לכן כאשר אתם צריכים תרגום לספרדית חשוב להבהיר למי מיועד התרגום על מנת שנוכל להתאים לכם את המתרגם המתאים ביותר.

להצעת מחיר לתרגום לספרדית התקשר : 074-7360212 או לחץ כאן להשארת פרטים.

תרגום לספרדית פותח לכם דלתות

מספר האנשים בעולם שדוברים את השפה הספרדית הינו עצום וכולל למעלה מ- 300 מיליון איש הדוברים את השפה, לכן תרגום לשפה הספרדית לאתרכם, חוזה עסקי או כל דבר אחר בהחלט יכול לפתוח לכם קהל רחב יותר ומשום כך לקוחות רבים יותר. חשיבות ההתאמה בין המתרגם לשפה ולחומר הנדרש לתרגום הוא קריטי להצלחת התרגום ולמקצועיות של התרגום לכן אנו ממליצים לכם לפנות למתרגם מנוסה ומקצועי לביצוע התרגום. 

אילו סוגי תרגום לספרדית אנו מעניקים?

אנו מתרגמים לספרדית בתחומים שונים ומגוונים, כמובן שאנו גם מתרגמים מספרדית לעברית. אנו מתרגמים מספרדית לעברית ולהיפך בתחומי רפואה, משפט, טכני, שיווק וגם תרגום מסמכים רשמיים, כיום נהוג לתרגום מספרדית ולספרדית אתרי סחר ואתרי תיירות על מנת לפתוח אותם לשיווק גם בחו"ל.

legal translation

תרגום משפטי

תרגום הסכמים וחוזים, תרגום נוטריוני, תרגום צוואות וירושות.

תרגום מסמכים

תרגום מסמכים שונים,תעודות, מסמכי בנק ומסמכים שונים.

תרגום שיווקי

תרגום שיווקי

תרגום שיווקי לחברות עבור ברושורים, פרסומות וכודמה.