תרגום לטורקית

האם גם אתם התמכרתם לסרטים בטורקית? אם כן חשוב שתדעו שמאחורי כל פרק שבו אתם צופים יש עולם שלם של תרגום לטורקית. תרגום מטורקית לעברית החל להיות שכיח בשנים האחרונות עקב קשרי עסקים מול טורקיה כמו גם תרגום סדרות רבות בטורקית. 

תרגום לטורקית שפה היסטורית

השפה הטורקית עברה גלגולים רבים עד שהגיע למצבה כיום, למעשה בעבר נכתבה השפה הטורקי בכתב ערבי לאחר התאסלמות הטורקית ועל כן שמה הוא טורקית עות'מנית, אך כיום הטורקית נכתבת לפי האלפבית הלטיני עק רפורמה שהנהיג מוסטפא כאמל. תרגום לטורקית או תרגום מטורקית נפוץ גם בארצות כמו בולגריה, קפריסין ומקדומניה ארצות בהן גם מדברים בשפה הטורקית. השפה הטורקית שונה למשל מהשפות השמיות, טורקית הינה שפה צירופית כלומר יש בסיס מילה אחד וצירוף של סיומות שונות יוצרות משמעות שונה למילה.

תרגום לטורקית לסרטים וסדרות

בשנים האחרונות חלה עליה גבוהה מאוד בצריכת הצופים בסדרות טורקיות, סדרות בעלות אופי רומנטי שובות לבבות של רבים ברחבי העולם וכמובן גם בישראל. על כן הביקוש לתרגום מעברית לטורקית עלה משמעותית גם כן. 

איפה אפשר למצוא מתרגמים לטורקית? 

הביקוש לתרגום מטורקית אולי עלה אך מספר המתרגמים בארץ אינו  גדול כפי שניתן לחשוב. אנו באודיו טייפ סיננו את המרגמים הטובים ביותר בארץ על מנת לספק לכם תרגום מקצועי ואיכותי במיוחד. 

legal translation

תרגום משפטי

תרגום הסכמים וחוזים, תרגום נוטריוני, תרגום צוואות וירושות.

תרגום מסמכים

תרגום מסמכים שונים,תעודות, מסמכי בנק ומסמכים שונים.

תרגום שיווקי

תרגום שיווקי

תרגום שיווקי לחברות עבור ברושורים, פרסומות וכודמה.