תרגום לאמהרית

אמהרית הינה השפה אותה מדברים עולי אתיופיה, תרגום לאמהרית נדרש במיוחד על מנת להנגיש מסמכים שונים עבור קהל העובדים והמועסקים במשק. השפה האמהרית מורכבת מסימנים שונים ולא על ידי אותיות כפי שאנו מכירים.

גם דוברי השפה לא תמיד יודעים לכתוב ולתרגם את השפה בצורה מדוייקת, בתרגום לאמהרית על המתרגם להיות בקיא בשפה העברית בצורה מצויינת ולהיות בעל יכולת הבנת הנקרא גבוהה וכמובן דובר שפת אם את השפה האמהרית.

לאודיו  טייפ מתרגמים אשר יכולים לבצע תרגומים מורכבים לאמהרית ומאמהרית, הנפוצים ביותר הוא תרגום מעברית לאמהרית  ומאנגלית לאמהרית.

תרגום לאמהרית האם דומה לתרגום לטיגרית

על אף שהשפות קרובות פיזית על המפה הן שונות  מאוד זו מזו. תרגום לאמהרית מצריך ידע בשפה האמהרית והשפה הטיגרית הינה שפה שונה לחלוטין שפה זו מדוברת באריתראה. אנו נתקלים בתרגום לשפה הטיגרית לצורך העסקתם במקומות שונים בארץ שכן רובם אינן יודעים לדבר עברית, אנו מתרגמים גם הסכמי נדל"ן שונים לצורך תמ"א 38 ופינוי בינוי שם על הקבלן להנגיש את ההסכם לכל הדוברים בכל שפה הנדרשת.

באיזה פורמט אקבל את התרגום מאמהרית

את כל התרגומים שלנו אנו שולחים בפורמט וורד על מנת שתוכלו לבצע שינויים גם לאחר התרגום, על אף שאין זה מומלץ לבצע שינויים במסמך המקורי, אנו ממליצים לכם לעבוד עם אופציית "מעקב אחרי שינויים" על מנת לחסוך לכם זמן וכסף בהמשך.

האם אתם מבצעים גם תרגום מאמהרית לעברית?

כמובן, באפשרותכם לבצע תרגומים מאמהרית לעברית, כך במידה ויש מסמך שעליכם להבין תוכלו לקבל תרגום מדוייק על תוכנו.

כמה זמן לוקח תרגום מאמהרית ולהיפך?

זמן התרגום משתנה בהתאם לצורך, לעיתים יש מסמך ארוך שעלול לקחת קצת יותר זמן, אך תמיד יש אפשרויות לזרז את התהליך בהתאם. אנו שואפים להעניק תרגום מהיר ומקצועי.

אילו סוגי תרגום לאמהרית ניתן לבצע?

באודיו טייפ תוכלו ליהנות מכל סוגי ותחומי התרגום. אנו מבצעים תרגומים משפטיים לאמהרית, תרגום רפואי לאמהרית, תרגום מסמכים לאמהרית, תרגום תעודת לידה מאמהרית ולהפך ועוד ועוד. 

להצעת מחיר התקשרו : 074-7360212 או לחץ כאן להשארת פרטים.

legal translation

תרגום משפטי

תרגום הסכמים וחוזים, תרגום נוטריוני, תרגום צוואות וירושות.

תרגום מסמכים

תרגום מסמכים שונים,תעודות, מסמכי בנק ומסמכים שונים.

תרגום שיווקי

תרגום שיווקי

תרגום שיווקי לחברות עבור ברושורים, פרסומות וכודמה.