תרגום לאיטלקית

יש לך צורך בתרגום מסמכים מעברית לאיטלקית או בתרגום לאיטלקית משפות אחרות? אנו מתרגמים לאיטלקית מכל שפה, תרגום מאנגלית לאיטלקית ולהפך, תרגום מעברית לאיטלקית מאיטלקית לעברית, לאודיו טייפ מתרגמים מקצועיים ומנוסים אשר יוכלו להעניק לך את התרגום ברמה הגבוהה ביותר בצורה איכותית ומקצועית.

להצעת מחיר התקשר : 074-7360212 או לחץ כאן להשארת פרטים

מדוע חשוב לבחור בחברת תרגום בתרגום לאיטלקית ?

בין אם אתה מתרגם עבודה אקדמית או בין אם אתה מתרגם מסמך משפטי, חשיבות המסמכים המתורגמים הינה חשובה במיוחד, נניח שאת התרגום אתה מעביר לגורם נוסף שאיתו אתה מבצע עסקה חשובה, על המסמך להיות מדוייק למקור על מנת למנוע אי הבנה וטעויות שעלולות לגרום לנזקים גדולים יותר, לאודיו טייפ צוות מתרגמים מנוסה ומקצועי שאיתו תוכל להיות רגוע שהתרגום שלך בידיים טובות.

תרגום מסמכים מעברית לאיטלקית ולהפך 

יש לך מסמך להגיש לבנק בחו"ל או עליך לתרגם את תעודת הלידה שלך לצורך ויזה, אודיו טייפ פה כדי לעזור!

תרגום רפואי מעברית לאיטלקית

חוות דעת רפואיות הינן חשובות במיוחד לצורך קבלת טיפולים שונים בחו"ל על כן במידה ויש לך חומר רפואי שעליך לתרגם תוכל להיעזר בשרותי התרגום של אודיו טייפ שירותי תרגום.

תרגום משפטי מעברית לאיטלקית

צריך לתרגם חוזה או הסכם משפטי מעברית לאיטלקית או להפך? מסמכים משפטיים הינם קריטיים להצלחתך, תרגום משפטי מצריך ידע במושגים המשפטיים של השפה אליה אנו מתרגמים, לאודיו טייפ צוות מתרגמים מקצועיים גם לתרגום משפטי.

יש לכם שאלה לגבי תרגום לאיטלקית?

איטליה ידועה בכלכלתה העשירה, אין ספור עסקים שונים אשר יכולים לחבור לשיתוף פעולה בישראל, אלפי עסקאות נדל"ן שיכולות לקדם את העסק שלך קדימה, אין ספק שתרגום לאיטלקית חשוב ביותר אם ברצונך לקדם את עסקיך בחו"ל.

לאודיו טייפ כלים רבים לביצוע סוגים שונים של תרגומים במגוון רחב של תחומים, אנו מתרגמים גם תרגומים טכניים מורכבים, תרגום הוראות הפעלה, תרגומי תוכנה ועוד ועוד.

מחיר תרגום לאיטלקית משתנה לפי פרמטרים שונים כמו תחום התרגום, מספר המילים במסמך וזמני ההגשה, רוב התרומים מתומחרים לפי יחידות תרגום של 250 מילים כאשר לכל 250 מילים יש עלות בהתאם לשפה הנדרשת. אם ברצונכם לתרגם מסמך אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר לקבלת הצעת מחיר ללא התחייבות.

תרגום טקסטים דחופים לאיטלקית

יש לך צורך בתרגום מסמכים אך הזמן קצר? נוכל לעזור לכם, שלחו לנו את המסמך ותוכלו לקבל את התרגום תוך 24 שעות ופחות. 

להצעת מחיר לתרגום לאיטלקית התקשר : 074-7360212 או לחץ כאן להשארת פרטים

legal translation

תרגום משפטי

תרגום הסכמים וחוזים, תרגום נוטריוני, תרגום צוואות וירושות.

תרגום מסמכים

תרגום מסמכים שונים,תעודות, מסמכי בנק ומסמכים שונים.

תרגום שיווקי

תרגום שיווקי

תרגום שיווקי לחברות עבור ברושורים, פרסומות וכודמה.