תרגום אפליקציות מקצועי

תרגום אפליקציות או תרגום יישומים כפי שנהוג לומר בשפה העברית, הינו דבר ההולך ותופס תאוצה רבה בשנים האחרונות בשל ריבוי השימוש במכשירים החכמים יותר ויותר עסקים מבקשים ליצור אפליקציות עבור העסק שלהם, כמובן שיש חברות סטארט- אפ רבות אשר יוצרות אפליקציות חדשות ומגוונות לתחומים רבים, כל זה דורש לעיתים רבות התערבות לביצוע תרגום לאפליקציה על מנת שיותר משתמשים יוכלו לבצע בה פעולות. שירותי תרגום מתקדמים יתנו לכם מענה מקצועי ואיכותי. 

לקבלת הצעת מחיר התקשרו: 074-7360212

כיצד מבצעים תרגום אפליקציות בצורה נכונה?

במה שונה תרגום אפליקציה מתרגום רגיל? בדרך כלל הפורמט עליו נקבל את המלל המקורי הינה על גבי קובץ נוט-פד או אקסל עליו יש גם לעיתים קודים שונים, כאשר מתרגמים אפליקציה צריך להבין מה צריך לתרגם ומה להשאיר ללא תרגום מכיוון ששפת התכנות היא באנגלית ויש לתרגם למעשה רק את המלל הנראה לעין על גבי המכשיר החכם באפליקציה. שירותי התרגום של אודיו טייפ מספקים לכם תרגום לאפליקציה שלכם בצורה מקצועית ומהירה.

לאילו שפות אנו מבצעים תרגום אפליקציות?

אנו באודיו טייפ בעלי ניסיון בניהול פרוייקטים רחבי היקף בתחום תרגום אפליקציות, אנו מתרגמים לכל שפה ומכל שפה, לרוב השפות הנדרשות הן: אנגלית,ספרדית, פורטוגזית, גרמנית, צרפתית, איטלקית, ערבית ורוסית, כמובן שבמידה ותרצו לתרגם לשפות נוספות נוכל לעשות ללא כל בעיה המתרגמים שלנו מנוסים ובעלי ידע בתרגום ליישומים.

התאמת תרגום האפליקציה לאוכלוסיית היעד

כאשר מדברים על תרגום אפליקציות חשוב להבין שיש צורך להתאים את התרגום לאוכלוסייה אשר הולכת להשתמש ביישומון תהליך זה נקרא לוקליזציה על כן על המתרגם להיות בקיא בתרבות המקומית אליה הוא מתרגם על מנת להתאים את התרגום כמה שיותר לסביבת המשתמשים. אנו באודיו טייפ מבצעים את התרגום בהתאמה ללוקליזציה ומבצעים קריאה חוזרת על ידי מתרגם נוסף לוודא שאכן התרגום בוצע כראוי.

תרגום אפליקציה לאייפון IOS ותרגום אפליקציה לאנדרואיד

צריכים לתרגם את האפליקציה שלכם כדי שתתאים לטלפונים ניידים? אודיו טייפ שירותי תרגום יודעים לעשות את זה עבורכם, מתרגמים לכל השפות, תרגום למערכת הפעלה של אייפון וגם לאנדרואיד. 

לקבלת הצעת מחיר לתרגום ללא התחייבות לחצו כאן

legal translation

תרגום משפטי

תרגום הסכמים וחוזים, תרגום נוטריוני, תרגום צוואות וירושות.

תרגום מסמכים

תרגום מסמכים שונים,תעודות, מסמכי בנק ומסמכים שונים.

תרגום שיווקי

תרגום שיווקי

תרגום שיווקי לחברות עבור ברושורים, פרסומות וכודמה.