שימוש בכתוביות לסרטון הפך נפוץ מאוד בשנים האחרונות, בעקבות התפתחות מדיית הווידאו שנפוצה ברשתות חברתיות כמעט כל העסקים משתמשים בסרטונים לשיווק העסק שלהם. כתוביות בסרטונים משפר את חווית הצפייה ומאפשר הבנה ברורה יותר של הנאמר בווידאו. 

כתוביות בסרטון יוטיוב

כתוביות מתבצעות על גבי קובץ SRT, קובץ מסוג זה מאפשר העלאה של הכתוביות לפלטפורמת יוטיוב, פייסבוק ולמעשה משמש כתבנית הכתוביות לכל צורך. כיום פלטפורמת יוטיוב שהיא הפלטפורמה המוכרת ביותר ושיתוף וצפיית קבצי וידאו מאפשרת למי שמעלה את הסרטון להוסיף גם קבצי SRT שהם כתוביות לסרטון, ההוספה פשוטה יחסית כאשר קובץ ה- SRT מוכן ונכתב כראוי.

הפקת כתוביות והטמעת כתוביות

כתוביות לסרטון בפייסבוק

גם ברשת החברתית פייסבוק הבינו את כוחו של סרטון וידאו והם מקבלים קדימות בתוצאות הפיד של המשתמשים, מחקרים הראו כי שימוש בכתוביות בסרטון יוצר התעניינות גבוהה יותר בסרטון ומכך גם המרה או את התוצאה הרצויה שאליה תרצו להגיע. 

אנו באודיו טייפ מבינים את החשיבות של שימוש בכתוביות וביכולתנו ליצור עבורכם כתוביות לסרטונים וסרטים בצורה מקצועית ומהירה. תוכלו לקבל את הכתוביות כקובץ SRT או כהטמעה של הכתוביות ישירות לסרטון שלכם. 

הנגשת מידע בעזרת כתוביות

כיום נושא הנגשת מידע לאנשי בעלי מוגבלויות נכנס יותר ויותר למודעות וישנה דרישה אמיתית להנגיש את הסרטונים בעזרת כתוביות, כיום עקב התפשטות נגיף הקורונה ישנה דרישה למעבר ללמידה מרחוק לכן גם סרטוני ליוד אקדמיים מקבלים תקדים לייצור כתוביות לבעלי מוגבלויות אך לא רק עבורם אלא גם לצורך הבנה ברורה יותר של הנאמר לטובת כלל התלמידים.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת התקשרו: 074-7360212

legal translation

תרגום משפטי

תרגום הסכמים וחוזים, תרגום נוטריוני, תרגום צוואות וירושות.

תרגום מסמכים

תרגום מסמכים שונים,תעודות, מסמכי בנק ומסמכים שונים.

תרגום שיווקי

תרגום שיווקי

תרגום שיווקי לחברות עבור ברושורים, פרסומות וכודמה.