תמלול ישיבות

אודיו טייפ מספקת שירות תמלול ישיבות, תמלול עבור ישיבות מרובות משתתפים וועדות, תהליך התמלול דורש שימת לב רבה לפרטים, הבדלה בין הדוברים וכתיבה ללא רבב.
לאודיו טייפ מבחר מתמללים מהשורה הראשונה, מתמללים מנוסים ומקצועיים אשר יעניקו לכם תמלול ברמה הגבוהה ביותר.
אנו נעזרים גם בתמלול אוטומטי אך הוא אינו עונה בשום צורה על הצורך בתמלול מקצועי של בן אדם, הטכנולוגיה מאוד התפתחה ללא ספק, אך עדיין לא מספיק כדי לספק תמלול ברמה שמתמלל אנושי יכול לבצע.

תמלול וועדות רפואיות

אנו מתמללים וועדות רפואיות וישיבות מרובות משתתפים, גם למוסדות וגם לפרטיים, לעיתים תימלולים אלה נדרשים לצורך שימוש בעדות או הוכחה בבתי המשפט על כן אמיתות התרגום ודיוקו חייבים להיות ברמה המדויקת יותר.

תמלול ישיבות מועצה

ישיבות מועצה כיום מתמללות לרוב לצורך הנגשה לציבור הרחב, ובעיקר עבור התושבים, אנו מתמללים גם ישיבות מועצה בכל השפות, תמלול ישיבות מרובות משתתפים יכול להיות דבר לא פשוט שכן הרבה פעמים מספר אנשים מדברים יחד דבר שעלול להוות קושי, מעבר לכך איכות ההקלטה לא תמיד טובה דבר שמקשה על הבנת הנאמר, אנו באודיו טייפ נעשה כל מאמץ על מנת לסייע ולתת לך את התמלול הטוב והאיכותי ביותר.

תמלול ישיבות מרובות משתתפים

בתהליך התמלול אנו נרצה ראשית לדעת כמה דוברים נמצאים בהקלטה, כאשר המתמלל לא יודע את שמותיהם של הדוברים הוא יסמן אותם כדובר א, דובר ב, דובר ג וכו'… העיקר שתהיה הבדלה בין הדוברים, כמובן שניתן לשנות לאחר מכן את שמות הדוברים בהתאמה לפי ההיכרות שלהם. המתמלל ירשום בראש הקובץ את תאריך ביצוע ההקלטה, זמן ההקלטה הכולל, מספר הדוברים ושמותיהם. אנו באודיו טייפ מנחים את המתמללים שלנו לביצוע תמלולים ברמה הכי גבוהה שאפשר ללא טעויות או שגיאות כתיב, במידה ויש מושגים מיוחדים שאינם שגורים בשפת היומיום, אנו נשמח לקבל מילון מושגים על מנת לבצע את התמלול כראוי. אנו מזמינים אתכם עוד היום לפנות אלינו לקבלת הצעת מחיר לתמלול ישיבות, תמלול וועדות או כל תמלול אחר אותו את נדרשים לבצע, גם תמלולים לבית משפט וגם תמלולים לראיונות עבור דוקטורנטים.