שירותי גרפיקה

במהלך עבודתינו ביצירת כתוביות לסרטונים שמנו לב שלקוחות רבים מעדיפים להשתמש בשירותי הגרפיקה המתקדמים שלנו, אנו באודיו טייפ מעניקים שירותי גרפיקה עבור תחומים שונים, גרפיקה לסרטונים, עיצוב באנרים לאתרים, עיצוב רול אפ, עיצוב פלאיירים, עיצוב לוגו ועוד ועוד.

עיצוב ושירותי גרפיקה בהתאמה אישית

להיות גרפיקאי זה לא רק לדעת להתמש בכלים עיצוביים לביצוע העבודה אלא גם להיות אומן של ממש, הגרפיקאים שלנו ידעו לבנות לכם גם קטלוגים מיוחדים עבור העסק שלכם כולל עיצוב מוצרים כמו עיצוב קטלוג לדלתות, עיצוב קטלוג מטבחים, עיצוב קטלוג קירות וכדומה.  אנו נתאים את הסגנון שלכם ונחפש עבורכם את החומרים המתאימים ביותר למוצר שלכם. 

עיצוב באנרים לקמפיין גוגל

עסקים רבים המפרסמים ברשת האינטרנט ובגוגל בפרט נזקקים לשירות של עיצוב באנרים המשמש אותם בקמפיין הפרסום שלהם, בשפת המשווקים קוראים לזה קמפיין רימרטינג, בקמפיין מסוג זה משמשים בבאנרים שונים על מנת להמשיך לפרסם לאותו קהל שכבר לחץ על המודעה וכך למעשה גורמים לו לחזור לאתר ולהמשיך לבצע את הפעולה הנדרשת.

עיצוב לוגו ומיתוג

פתחתם עסק והנה הוא כבר מתחיל להניב פירות, זה הזמן למתג את העסק שלכם ליצור לוגו מיוחד עבורכם עבור העסק שלכם. הלוגו של העסק שלכם למעשה משקף את אופי העסק וגישתו. עסק בתחום האפייה יהיה שונה בתכלית מלוגו של שירותי ראיית חשבון. אנו נקשיב לכם ונלמד את העסק שלכם וכך ניצור עבורכם את הלוגו המתאים ביותר עבורכם. שירותי גרפיקה מתקדמת מאפשרים לכם למתג את העסק ולהאות נוכחות באינטרנט בצורה מקצועית.